Aktualności

Diament Meblarstwa 2023 – wielki finał

Już po raz 17. nagrodzone zostały najlepsze produkty w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Gala finałowa konkursu Diament Meblarstwa odbyła się 7 grudnia 2022 roku w NINE’s Restaurant & Sports Bar.

Siedemnasta edycja prestiżowego konkursu Diament Meblarstwa, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Grupę Meble.pl S.A., dobiegła końca. W konkursowych zmaganiach wzięło udział blisko 70 uczestników – firm i marek z branży meblarskiej oraz sektora wyposażenia wnętrz, a także młodych projektantów, dla których przygotowano osobną kategorię: młody design.

Ponad 50-osobowe jury oceniło w tym roku 112 produktów: mebli, akcesoriów, komponentów oraz projektów przygotowanych przez młodych adeptów wzornictwa. Podobnie jak w latach ubiegłych, produkty podzielone zostały na dwie klasy: standard i premium.

Organizatorzy gratulują laureatom i dziękują wszystkim uczestnikom konkursu. Ogromne podziękowania należą się jurorom, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem oceniali tegoroczne zgłoszenia.

Siedemnasta edycja konkursu przeszła do historii w wyjątkowych okolicznościach. Finałowa gala na długo pozostanie w pamięci uczestników, a wszystko za sprawą miejsca, w którym odbyło się wręczenie nagród. Organizatorzy zaprosili laureatów, jurorów, partnerów i patronów do znanej warszawskiej restauracji NINE’s, której współwłaścicielami są m.in. Robert Lewandowski, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski oraz Jerzy Krzanowski, wiceprezes firmy Nowy Styl. Emocje, które towarzyszyły spotkaniu najlepszych w branży meblarskiej można porównać do tych, które towarzyszą zazwyczaj wielkiemu finałowi Mistrzostw Świata w piłce nożnej.
 

Diament Meblarstwa 2023 – nagrody specjalne

Konkurs Diament Meblarstwa 2023 nie mógłby się odbyć bez wsparcia wielu patronów, a także partnerów konkursu, którzy przygotowali specjalne wyróżnienia.

Nagrodę specjalną od firmy Allianz Trade – Partnera Strategicznego konkursu – dla firmy wyróżniającej się wysoką moralnością płatniczą wręczył Grzegorz Błachnio z Allianz Trade. Nagrodzona została firma Sevroll-System.

Aż trzy nagrody specjalne Positive Spaces Pro Award zostały przyznane przez IPA International Institute, którego misją jest podnoszenie jakości i witalności życiowej. Wyróżnienia wręczyła Aziralili Agnieszka Dirks, ekspertka Sztuki Pozytywnej i Pozytywnych Przestrzeni. Nagrody powędrowały do firm:

  • Nobonobo za stoliki kawowe Flesia
  • Sevroll-System za system do d Concordia
  • KROFAM za kolekcję Chic

Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Grupa Meble.pl S.A. jeszcze raz serdecznie dziękują wszystkim partnerom, patronom i jurorom za zaangażowanie podczas tegorocznej edycji konkursu.

Już teraz zapraszamy do udziału w 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa.