Aktualności

Wieczór w blasku „Diamentów Meblarstwa”!

. edycja konkursu „Diament Meblarstwa”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” oraz Grupę Meble.pl S.A., dobiegła końca.

Tegoroczna Diamentowa Gala dostarczyła wielu niezapomnianych emocji. Pojawiający się na scenie zwycięzcy i partnerzy podkreślali, jak ważna jest dla nich możliwość osobistego spotkania. Laureaci konkursu zwracali również uwagę na to, że mimo różnego rodzaju ograniczeń i wyzwań, z którymi musiały się zmierzyć firmy z branży meblarskiej, 2021 rok był niezwykle kreatywnym czasem. 
 
 
 
 
 
Oprócz laureatów na scenie gościli również przedstawiciele firm, które wsparły wydarzenie od strony promocyjnej, jak również wręczyli nagrody specjalne.

Tegorocznego Partnera Technologicznego, firmę IFS, reprezentował Paweł Żyro. IFS postanowił przyznać specjalny „Diament Meblarstwa" marce Meble Wójcik.

Przedstawiciel Partnera Gali rozdania nagród w 16. edycji konkursu  - firmy Euler Hermes - Grzegorz Georgijew wręczył dwie nagrody specjalne. Laureatem pierwszej z nich została firma Center-Mebel, a drugą nagrodę odebrała firma Meble Marzenie.

Na koniec na scenie pojawił się wiceprezes Zarządu firmy Solidexpert, właściciela marki WOODEXPERT - partnera Gali. Podczas pierwszego wejścia Adam Bator wręczał  statuetki w kategorii Strefa Young, a gdy wszystkie nagrody zostały już rozdane, został zaproszony na scenę po raz drugi, by opowiedzieć o marce WOODEXEPERT, która oferuje oprogramowanie do projektowania i produkcji mebli. 

Dziękujemy Partnerom, jak również wszystkim Patronom Honorowym i Medialnym 16. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”, którym są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, za wsparcie Konkursu.

Zapraszamy do kolejnej 17.edycji!!!