Aktualności

Sięgnij po DIAMENT! 13. edycja konkursu czeka na Ciebie!

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do 13. edycji prestiżowego konkursu meblarskiego „Diament Meblarstwa”. Dla kogo 13 okaże się szczęśliwa? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Konkurs „Diament Meblarstwa” organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Zgłoszenia do 13. edycji przyjmowane są do 15 października br., tradycyjnie już w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

KONKURS SKŁADA SIĘ Z 5 ETAPÓW

ETAP 1: cena promocyjna

4 czerwca – 31 lipca 2018 – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT

ETAP 2: cena regularna  
1 sierpnia – 15 października 2018 – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.790 zł + 23% VAT

ETAP 3: głosowanie kapituły
22-29 października 2018 – głosowanie kapituły konkursowej

ETAP 4: nagrodzeni
5-6 listopada 2018 – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu
12 listopada 2018 – opublikowanie wyników na stronie konkursowej

ETAP 5: gala konkursowa
grudzień 2018 – uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie (Warszawa)

Wyboru zwycięzców dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” https://www.facebook.com/BIZNESmeble/ i konkursu „Diament Meblarstwa” https://www.facebook.com/diamentmeblarstwa/.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 13. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Zapraszamy do udziału w 13. edycji konkursu.
SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!